Нова серія гібридних полімерних алюмінієвих конденсаторів EEH-ZU

Нова серія гібридних полімерних алюмінієвих конденсаторів EEH-ZU

Компанія Panasonic представила нову серію EEH-ZU – полімерних алюмінієвих електролітичних конденсаторів у корпусі для поверхневого монтажу для високотемпературного застосування.

Компанія Panasonic, світовий лідер з виробництва конденаторів, розпочала випуск нової серії конденсаторів EEH-ZU. Це полімерні гібридні алюмінієві конденсатори, виконані в корпусі для поверхневого монтажу. Нові конденсатори завдяки своїй твердостійкій структурі здатні працювати при високих температурах.

Конденсатори серії EEH-ZU працюють за температури 135°C і мають ресурс 4000 годин. Ці гібридні конденсатори доступні з номінальними ємностями від 100 до 560 мкФ, а робочу напругу можна вибрати з ряду від 25 до 63 В. За окремим запитом можливе замовлення виконання з підвищеним віброзахистом.

Відповідність стандарту AEC-Q200 підтверджує високу якість та надійність конденсаторів та можливість їх використання в автомобільній промисловості. В цілому конденсатори нової серії EEH-ZU добре підійдуть до різноманітних високотемпературних та потужних застосувань.

Tweet Facebook Linkedin Pinterest

Електронні компоненти

VPU сенсор від Sonion

Voice Pick Up (VPU) сенсор від Sonion

Детальніше...

Світлодіод OSRAM для компактного 3D сканера

Мініатюрний і водночас потужний інфрачервоний світлодіод OSRAM для компактного 3D сканера

Детальніше...

Будьте в курсі наших новин і акцій!

Замовити дзвінок