Світлодіод OSRAM для компактного 3D сканера

Світлодіод OSRAM для компактного 3D сканера

Інфрачервоний світлодіод ams OSRAM SFH 4170S був обраний компанією Shining 3D для найсучаснішого інтраорального сканера Aoralscan 3i, який представляє собою надійне та потужне рішення для дослідження порожнини рота.
Завдяки інфрачервоному тонкоплівковому чіпу та технології стекування чіпів світлодіод SFH 4170S серії OSLON@P1616 досяг високої потужності, низького енергоспоживання та чудового розсіювання тепла, чим ефективно спрощує конструкцію тепловідводу.
Світлодіод виконаний в  ультра-мініатюрному високоякісному керамічному корпусі розмірами 1.6 x 1.6 мм, що значно економить простір і дозволяє отримати яскравіше джерело світла в компактному дизайні.
Використовуючи новітній світлодіод від ams OSRAM, найсучасніший інтраоральний сканер Aoralscan 3i від Shining 3D отримав ергономічний дизайн: легкий і компактний, він важить лише близько 240 г, і його можна взяти однією рукою під будь-яким кутом у межах 360°. Забезпечується легкість і швидкість роботи стоматологів, техніків і пацієнтів. Користувачі сканера можуть отримувати точні та повнокольорові внутрішньоротові 3D цифрові зображення з технологією візуалізації в ближньому інфрачервоному діапазоні, для досягнення нерадіаційного виявлення проксимального карієсу, та реалізації ефективного та безпечного лікування.

SFH 4170S належить до серії інфрачервоних світлодіодів OSLON@ P1616, яка також включає 850 нм SFH 4171S, 940 нм SFH 4180S, SFH 4181S, прямокутний точковий SFH 41747S та інші продукти. Усі вони характеризуються високою потужністю, високою ефективністю та високою надійністю для різноманітних сценаріїв застосування, надаючи клієнтам широкий вибір чудових джерел світла.

Менеджер із продукції Shining 3D Intraoral Scanner Марк прокоментував: "Внутрішньоротові сканери пред’являють дуже високі вимоги до освітлення, для якого потрібен не лише компактний розмір, але й високоякісні світлові ефекти. З цієї причини ми застосували світлодіодне джерело світла від ams OSRAM. Оскільки сканерне обладнання стає все більш інтелектуальним і портативним, мініатюрне джерело світла високої потужності від ams OSRAM є ідеальним вибором."

 

https://ams-osram.com/news/press-releases/ams-osram-oslon-miniature-high-power-infrared-led-provides-efficient-and-reliable-lighting

Tweet Facebook Linkedin Pinterest

Електронні компоненти

VPU сенсор від Sonion

Voice Pick Up (VPU) сенсор від Sonion

Детальніше...

Телефон-колібрі E50D Hummingbird від Sonion

Покращений мініатюрний ресивер (телефон)

Детальніше...

Будьте в курсі наших новин і акцій!

Замовити дзвінок