Тех. підтримка

У сучасному високотехнологічному світі, що швидко змінюється, ми підтримуємо наших клієнтів на кожному етапі реалізації їх проєктів - від розробки концепції продукту до серійного виробництва.

Ми знаємо, наскільки важливими для індивідуальної диференціації на вітчизняному та світовому ринку є можливість впровадження інновацій, швидкий запуск продукту та зниження витрат. Наш багаторічний досвід, бездоганна репутація та міцні зв'язки з виробниками електронних компонентів дозволяють нам допомагати клієнтам долати технологічні труднощі, що постійно зростають. З моменту зародження ідеї нового продукту та на всіх наступних етапах проєктування та закупівлі компонентів наша команда є надійною сполучною ланкою з технічними фахівцями провідних світових виробників, що дозволяє нашим клієнтам отримувати актуальну та своєчасну технічну підтримку з першоджерела без додаткових витрат та зусиль.

Ваш успіх – наш пріоритет!

Тех. підтримка включає:
Реєстрацію проектів

Реєстрацію проектів

Реєстрацію проектів для замовлення зразків та отримання спеціальних цін від виробника.

Супровід

Супровід

Технічний супровід проекту з наданням налагоджувальних засобів та засобів розробки для скорочення термінів запуску проекту до серії

Підбір компонентів

Підбір компонентів

Ми підберемо для вас компоненти згідно з вимогами та врахуємо всі побажання.

Заміна компонентів

Заміна компонентів

Пошук замін для застарілих компонентів, що знімаються або зняті з виробництва.

Пошук аналогів

Пошук аналогів

Пошук аналогів для важкодоступних компонентів за вашими вимогами та побажаннями

Швидке постачання

Швидке постачання

прототипів або дрібної серії друкованих плат - за 1-2 тижні (залежно від складності та кількості плат) ви отримаєте замовлення.

Цікавить техпідтримка? Заповнюйте форму:

Будьте в курсі наших новин і акцій!

Замовити дзвінок