Оновлення у преміальному освітленні – OSRAM представляє новий Quantum Dot

Оновлення у преміальному освітленні – OSRAM представляє новий Quantum Dot

Світлодіоди середньої потужності Osconiq E 2835 CRI 90 (QD) є розширенням портфоліо компанії OSRAM у сфері рішень для освітлення високої якості.

Власна технологія Quantum Dot забезпечує неперевершену ефективність більше 200 лм/Вт, навіть за високих показників кольору (CRI).

Це перший у світі Quantum Dot LED у корпусі 2835 року.

Компанія OSRAM, глобальний лідер у сфері виробництва оптичних продуктів, представив 22 липня 2021 року свій новий світлодіод серії Quantom Dot.

Світлодіодні технології розвиваються протягом багатьох років і попит на якісні та енергоефективні рішення для загального освітлення лише зростає. Виробники, у т.ч. OSRAM присвятили себе розробці світлодіодів, що відповідають цим вимогам.

Osconiq E 2835 CRI90 (QD) піднімає межу ефективності на новий рівень, при високому рівні кольору та теплому білому світлі. Виконання у корпусі 2835 дає додаткову технологічну перевагу для виробників світильників.

Quantum Dot (QD), квантові точки - це спеціальні напівпровідникові частинки, що випромінюють світло на різних довжинах хвиль (залежно від їх розміру), коли на них потрапляє синє світло. Їхні унікальні властивості дозволяють точно регулювати бажану колірну температуру та отримувати високі значення ефективності в спектрі теплого білого кольору.

"Завдяки нашому спеціально розробленому люмінофору Quantum Dot ми є єдиним виробником на ринку, який може запропонувати цю технологію для загальних освітлювальних приладів", - сказав Пітер Негеляйн (Peter Naegelein), директор відділу освітлювальної продукції компанії OSRAM. "Osconiq E 2835 також є єдиним доступним світлодіодом такого типу, виконаним у корпусі 2835, і він вражає надзвичайно однорідним освітленням".

Osconiq E 2835 CRI 90 (QD) доступний у діапазоні білого від 2200К до 6500K і досягає неймовірних значень ефективності – понад 200 лм/Вт. Компактні та ефективні конструкції світильників стають можливими завдяки компактному корпусу світлодіода 2.8 x 3.5 мм (0.5 Вт).

Хороша абсорбційна здатність квантових точок Quantum Dot зменшує кількість необхідних наночастинок. На відміну від інших люмінофорів у загальному освітленні, рішення на основі Quantum Dot все ще перебувають у зародковому стані з погляду розвитку – вони мають дуже добрі перспективи для нових досягнень у майбутніх поколіннях продуктів.

Особливістю квантових точок Quantum Dot від OSRAM є те, що вони укладені в захищений корпус, що робить їх значно міцнішими, захищаючи від вологи та інших зовнішніх впливів. Така спеціальна технологія інкапсуляції дозволяє використовувати дрібні частинки для вимогливої ​​технології світлодіода "на чіпі".

Новий світлодіод також відповідає суворим вимогам регламенту SLR щодо енергоефективності джерел світла, який стане обов'язковим у Європі у вересні 2021 року.

Частина нових вимог, серед іншого, становить >50 для насиченого червоного значення R9. R1-R8 використовується для визначення кольору CRI. Кожне значення R означає певний колір.

Osconiq E2835 також доступний у двох інших версіях: CRI = 80 для офісних та побутових освітлювальних рішень, та Osconiq E2835 Cyan, у якого спектральний пік знаходиться в діапазоні довжин хвиль синього кольору, що сприяє виробленню мелантоніну в організмі людини, а це робить його ідеальним рішенням . для біологічно та емоційно ефективного освітлення Human Centric Lighting.

Tweet Facebook Linkedin Pinterest

Світлодіодне освітлення

Будьте в курсі наших новин і акцій!

Замовити дзвінок