Матеріали друкованих плат та цінова ситуація – PCB огляд

Матеріали друкованих плат та цінова ситуація – PCB огляд

Ціни на сировину продовжують зростати, і JP Morgan припускає, що ми є свідками початку нового суперциклу, зумовленого пост-пандемічним відновленням, у поєднанні з великим фінансовим стимулом, відновленням роботи багатьох світових економік та ослабленням долара США. Ціни на мідь, рис, залізну руду та дорогоцінні метали зросли на 20-30%, при цьому ціна на мідь зросла приблизно на 20% у поточному році через зростання попиту та скорочення пропозиції.

Дослідження МВФ світової економіки показують, що у 2021 році очікується зростання світової економіки на 6%. Прогноз, зроблений у січні, розраховував зростання на 5.5%.

У квітні глобальний виробничий індекс виробництва (PMI) збільшився до 55.8 (55 у березні), що підтверджує зростання світового виробництва, що набирає темпи, як і при переході до другого кварталу. Тиск системи постачання залишається інтенсивним, оскільки попит на нову роботу досяг найвищої позначки за майже 11 років.

Вхідні ціни продовжують зростати та досягають 69.6, що є найвищим показником за останні десятиліття. Середній термін поставки досяг рекорду, а зростання відставання досягло 17-річного максимуму.

На що впливають наявність товару та терміни постачання?

Збільшення попиту на друковану плату та дефіцит фольги сприяють тривалим термінам виконання, а дефіцит пропозиції продовжується. Бракує й напівфабрикатів (президії, фольговані пластики). Очікується, що цей стан пройде через 3 квартали та почне поступово зменшуватися, переходячи до 4 кварталу.

Швидкість надходження замовлень майже на всіх заводах залишається дуже високою. Багато заводів вже бронюють замовлення під 80%-100% своїх потужностей на червень. На липень вже видно на 40% гарантоване завантаження виробництва. Очікується продовження такого тиску до серпня-вересня, і таке обмеження потужності впливає на загальний час виконання виробничих замовлень, як і час постачання матеріалів для виробництва.

Внаслідок проблем з постачанням матеріалів ми передбачаємо період з підвищеним ризиком продовження термінів виконання деяких замовлень та потенційні проблеми у досягненні бажаних термінів доставки.

Хоча ця ситуація впливає на всі типи друкованих плат, бачимо більш високий вплив на друковані плати, яким потрібна мідна товщина фольги більше 2 унцій (70 мкм), а також з нестандартними або спеціалізованими матеріалами.

Який вплив на ціноутворення?

Основними факторами, що впливають на вартість виробництва друкованої плати, є:

Мідь як сировина, але особливо відстежується оброблена мідна фольга, вартість якої зросла на 35%.

Препреги та фольговані пластики - вони є основними матеріалами, що використовуються при виробництві друкованої плати, і за цей час ціна на них зросла в середньому на 40% і 45% відповідно.

Постачання епоксидних смол, а це ключова сировина для базового матеріалу, і зниження його випуску впливає на пропозицію та стимулює зростання квот для продажу.

Нафта впливає вартість транспортування, як складова палива.

Які дії вживає BIS ELECTRONICS?

Незважаючи на те, що ми не можемо усунути вплив дефіциту пропозиції та попиту при виконанні замовлень, наші надійні партнерські зв'язки дозволяють забезпечити пріоритетність замовлень.

Ми вчасно оновлюємо інформацію про зміни у статусі замовлення. Як клієнт BIS ELECTRONICS, ви повинні бути впевнені у виробництві, і вам гарантовано найкращий результат.

Ми відстежуємо ринкові дані та погоджуємо зростання цін.

Якщо у вас є питання щодо цього, поспішайте звернутися до нас!

Tweet Facebook Linkedin Pinterest

Друковані плати

Будьте в курсі наших новин і акцій!

Замовити дзвінок